Parafialne

Niedziela 27 listopada

1. Codziennie w dni powszednie Adwentu zapraszamy na roraty o g. 6:45. Na roraty przynosimy zapalone lampiony. Zapraszamy serdecznie dzieci.

2. Zachęcamy do udziału w Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom. Świece rozprowadzają ministranci przy wyjściu z kościoła razem z opłatkami. Niech na żadnym wigilijnym stole nie zabraknie takiej wigilijnej świecy. Ofiary za świece małe - 7 zł, duże - 14 zł, kule - 16 zł.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od g. 9:00 odwiedzimy chorych. Od g. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W sobotę po Mszy wieczornej różaniec. W niedzielę różaniec o 9:30.

4. Za tydzień po Mszy o 11:30 spotkanie dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.

5. Za tydzień zbiórka przed kościołem na pomoc dla Kościoła na Wschodzie.

6. W sobotę 10 grudnia ks. bp Romuald Kamiński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania po Mszy o 18:00.

7. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w terminie 11-13 grudnia (niedziela-wtorek).

8. Młodzież oazowa przygotowuje paczki świąteczne dla ubogich rodzin. Z tyłu kościoła można zostawiać żywność, środki czystości i artykuły codziennej potrzeby.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.