Parafialne

chapelicon-1.png

Ogłoszenia duszpasterskie 19 maja 2019 r.

1. Próby dla dzieci przed uroczystością I Komunii Świętej w poniedziałek, czwartek i piątek po nabożeństwie majowym (ok. godz. 18:45). Spowiedź dla grupy pierwszokomunijnej w sobotę o godz. 10:00.

2. We wtorek po nabożeństwie majowym kolejne spotkanie z cyklu katechez dla dorosłych i młodzieży.

3. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjazdach parafialnych:

• 25 maja (sobota) – na wystawę multimedialną pt. „Śladami Jezusa” połączoną ze zwiedzaniem Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy całe rodziny.

• 1 czerwca (sobota) – wyjazd dla młodzieży na Lednicę. Informacje o zapisach na plakacie w gablocie.

• 8 i 9 czerwca (sobota i niedziela) – pielgrzymka do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy w zakrystii.

• 11-18 lipca – wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży do Poronina. Informacje i plan wyjazdu w gablocie. Zapisy w zakrystii.

1. Zapowiedzi:

• Marek Korzeniewski, kawaler z Parafii MB Królowej Polski w Otwocku i Angelika Sierpińska panna z naszej Parafii. Zapowiedź 1.

• Jakub Sobota, kawaler z Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Józefowie i Daria Kąkol, panna z naszej Parafii. Zapowiedź 2.

1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.