Parafialne

chapelicon-1.png

Ogłoszenia duszpasterskie 16 czerwca 2019 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka na stypendia naukowe dla księży z naszej diecezji studiujących za granicą.

2. We wtorek nie będzie katechezy dla dorosłych i młodzieży.

3. W środę o godz. 18:00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź w środę rozpocznie się o godz. 17:30.

4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Nie będzie Mszy o godz. 11:30. Po Mszy o godz. 10:00 wyruszy procesja Eucharystyczna. Zapraszamy do udziału zespoły i grupy parafialne, szczególnie dzieci rocznicowe i pierwszokomunijne oraz dziewczynki sypiące kwiaty. Panów prosimy o pomoc w niesieniu chorągwi i baldachimu; dzieci o niesienie poduszek i wstążek. Zapraszamy do udekorowania naszych domów na całej trasie procesji. Prosimy również o dostarczanie płatków kwiatów. Próba dziewczynek sypiących kwiaty w poniedziałek po Mszy wieczornej i w środę o 17:30.

5. Zapowiedzi:

• Wojciech Gołębiowski, kawaler z naszej Parafii i Joanna Karnaczewska, panna z Parafii w Śródborowie. Zapowiedź 2.

• Jarosław Ćwiek, kawaler z naszej Parafii i Marta Kościuszko, panna z Parafii bł. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku. Zapowiedź 1.

• Igor Sobieszek, kawaler i Sylwia Kurzawa, panna. Oboje z naszej Parafii. Zapowiedź 1.

• Damian Bąk, kawaler z naszej Parafii i Eliza Jankowska, panna z Parafii Wniebowzięcia NMP w Celestynowie. Zapowiedź 1.

• Damian Garwoliński, kawaler z naszej Parafii i Katarzyna Włodarczyk, panna z Parafii św. Franciszka z Asyżu w Warszawie. Zapowiedź 1.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.