Parafialne

chapelicon-1.png

Ogłoszenia duszpasterskie 15 września 2019 r.

1. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży z klas ósmych i starszej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 6 października po Mszy św. wieczornej.
  2. Władze Powiatu i Miasta Otwock zapraszają wszystkich mieszkańców w sobotę 21 września od godz. 14:00 na Piknik Militarny, który odbędzie się na placu przed Komendą Policji.
  3. Osoby zainteresowane intencjami mszalnymi na rok 2020 zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej kolejne spotkanie z cyklu Katechez dla dorosłych i młodzieży.
  5. W piątek młodzież Oazowa zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne. Spotkania Oazy rozpoczynają się Mszą świętą o godz. 18:00.
  6. Zapowiedzi:
  • Michał Kęsicki, kawaler z Parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach i Barbara Włodarczyk, panna z naszej Parafii. Zapowiedź 2.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury naszej prasy katolickiej.