Parafialne

chapelicon-1.png

Niedziela 26 czerwca

1. W środę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia zbieramy ofiary na tacę, które przeznaczone są na działalność Stolicy Apostolskiej tzw. "świętopietrze".

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W sobotę po Mszy wieczornej comiesięczny różaniec. W niedzielę różaniec o 9:30.

3. Rozpoczął się okres wakacyjno-urlopowy. W naszej parafii Msze Święte bez zmian. Pamiętajmy jednak, że obecny będzie tylko jeden kapłan. Sakrament pokuty będzie sprawowany przed Mszami. Sprawy kancelaryjne załatwiamy po Mszy Świętej wieczornej w dni powszednie. Życzymy udanego wypoczynku!

4. Zapowiedzi. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Grzegorz Kowalczyk kawaler oraz Agnieszka Żurawska panna - oboje z naszej parafii. Zapowiedź II.

Marcin Niemczyk kawaler z par. Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku oraz Alicja Więckowska panna z naszej parafii.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.